Podziękowania

Tutaj będą zamieszczane podziękowania od osób którym pomogłam.

Z oczywistych powodów nie wszystkie podziękowania są zamieszczane, a ze wszystkich usuwane są informacje osobowe.

2017.11.19 Zmiany skórne

“Miło mi jest potwierdzić słowa pani Marioli dzięki, której nasza córeczka nie ma już zmian skórnych w okolicy szyi. Intensywne zaczerwienienie zniknęło po pięciu dniach od wizyty u pani Marioli. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.
Krzysztof z rodziną.”

Źródło: Strona porozmawiajmy.tv, http://porozmawiajmy.tv/luszczyca-i-inne-choroby-skory-sa-wyleczalne-mariola-biela/

Posted by Administrator on Sun, 19 Nov 2017
tags:

2016.08.10 Trądzik różowaty

“Od dłuższego czasu miałem problem z trądzikiem różowatym. Mimo stosowania wielu leków, wizyt u lekarza, problem z ta dolegliwością nie został zażegnany. Całkiem przypadkiem trafiłem na informacje w prasie lokalnej o Pani Marioli Bieli – bioenergoterapeutce z Kożuchowa. Mimo że byłem dość sceptycznie nastawiony do tego typu metod leczenia, postanowiłem skorzystać z usług Pani Marioli. Już po kilku wizytach nastąpiła znaczna poprawa, a po upływie pół roku od pierwszej wizyty trądzik różowaty ustąpił. Skuteczność Pani Marioli potwierdziłem w audycji Telewizji Polskiej.”

Okładka

Posted by Administrator on Wed, 10 Aug 2016
tags:

2008 Układ krążenia

“Pani Biela pomogła odzyskać zdrowia mojemu szwagrowi. Otóż choruje on na serce, sprawa krążeniowa. Trafił do szpitala w stanie ogólnie dobrym. W czasie pobytu w szpitalu stan się pogarszał, lekarze jednoznacznie orzekli, że nic więcej nie mogą zrobić, przygotowywali rodzinę na najgorsze. Po rozmowie ze szwagierką doszłam do wniosku, że może pani Mariola by mu pomogła. Wzięłam zdjęcie i pojechałam do domu. Wracałam z nadzieją i… telefon od szwagierki. Po tygodniu okazało się, że chory, który przebywał w stanie śpiączki klinicznej, zaczął reagować i się wybudzać, i tak z dnia na dzień zaczął wracać do sił. Lekarze nie bardzo wiedzieli, co się dzieje, stwierdzili, że to chyba cud, że chory żyje. Do dzisiaj funkcjonuje normalnie, zagrożenie minęło. Proszę o wydrukowanie tego listu, aby ludzie uwierzyli, że dotyk niektórych może zdziałać cuda i dać nadzieję na życie.”

Źródło: Gazeta Lubuska, http://www.gazetalubuska.pl/zdrowie/art/7747589,mariola-biela-leczy-dotykiem,id,t.html

Posted by Administrator on Tue, 1 Jan 2008
tags:

2008 Tarczyca

“Bioenergoterapeutka z Kożuchowa pomogła mi w leczeniu. Po kilku spotkaniach przestała mi dokuczać nadczynność tarczycy, miałam guzek, jakby zniknął. Żołądek przestał mi dokuczać, mogę teraz zjeść i mnie nie boli oraz przestała mnie boleć głowa.”

Źródło: Gazeta Lubuska, http://www.gazetalubuska.pl/zdrowie/art/7747589,mariola-biela-leczy-dotykiem,id,t.html

Posted by Administrator on Tue, 1 Jan 2008
tags: